Cennik

Ze względu na miejsce dostarczenia nawozu oraz aktualne uwarunkowania rynkowe staramy się na bieżąco elastycznie reagować na Państwa potrzeby, przedstawiając najkorzystniejsze oferty dopasowane do Państwa wymagań cenowych oraz potrzeb nawozowych. W celu poznania aktualnych cen nawozów wapniowych oraz wapniowo-magnezowych prosimy o wypełnienie formularza:

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest MJM Maciej Matuszewski.
2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji umowy na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
3) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uczestniczące w realizacji zlecenia
4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 10 lat lub przez okres wymagany przepisami obowiązującego prawa.
5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania
6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
7) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową zawarcia umowy


Oferujemy Państwu profesjonalne doradztwo, pomagamy w doborze wapna o odpowiednich parametrach w zależności od potrzeb i oczekiwanego efektu. Dbamy o długoterminowe relacje z naszymi Klientami, dlatego Państwa pozytywna opinia oraz zadowolenie ze współpracy jest naszą największą wartością.

Korzystając z naszej strony zgadzasz się na użycie plików cookie. X